دریافت حقوق ماهیانه با بیمه عمر پاسارگاد

تامین آتیه – بیمه عمر چیست و چرا باید به آن به دید سرمایه گذاری نگاه کرد؟

عموم مردم بیمه‌های عمر را نوعی بیمه نامه می‌دانند که اگر بیمه شده بر اثر حادثه و یا عوامل طبیعی فوت شود مبلغ را به خانواده وی پرداخت خواهد کرد و در زمان حیات بیمه شده هیچ وجهی پرداخت نمی شود.

در جواب باید بگوییم که بیمه نامه ها و پوشش‌های بیمه‌ای نیز برای زمان حیات و زندگی فرد برنامه ریزی شده است که در صورت اتمام قرارداد مبلغی به صورت یکجا به عنوان سرمایه نهایی به بیمه شده پرداخت می‌شود.

بیمه عمر و سرمایه گذاری در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوشش‌های بیمه‌ای بسیار زیادی است.

این نوع بیمه یکی از پرطرفدار ترین نوع بیمه در سراسر جهان است که با اضافه کردن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشور‌ها به خود جلب می‌کند.

به بیمه عمر به دید سرمایه گذاری نگاه کنید

یکی از امتیاز‌های اصلی خرید یک بیمه عمر و پس انداز که باعث می‌شود به عنوان یک سپرده ‌گذاری در نظر گرفته شود، تعلق گرفتن سود به پولی است که بابت پرداخت حق بیمه صرف می‌شود. در اصل شما هر چقدر حق بیمه می‌پردازید شبیه آن است که پول‌تان را در یک سپرده بلند‌مدت در بانک ها سرمایه‌گذاری کرده اید.

البته با چند تفاوت

برای خرید بیمه عمر تعیین رقم دست شماست، در حالی که برای سپرده گذاری در بانک باید یک حداقل پول را به صورت یکجا در اختیار بانک قرار دهید.

قبلا سود پرداختی در خرید بیمه‌های زندگی ۱۵ درصد بود و چند سال هم تغییر پیدا نکرده بود، اما با اصلاح قانون مربوطه این سود به ۱۸ درصد رسید و قرار است هر سال هم همراه با نرخ تورم اضافه شود.

در طرح بیمه عمر افراد با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ در آینده برای خود، از امکانات پوشش‌های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.

بیمه عمر همراه با پوشش های بیمه ای :

هدف اصلی بیمه نامه عمر و پس انداز ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده است ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص و پوشش های تکمیلی آن نیز قرار می دهد.

پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر شاید در ذهن تداعی کننده بیماری، فوت و یا ناراحتی باشد ولی در اصل این گونه نبوده و یکی از مزایای مهم و اصلی این طرح پس انداز به شمار می رود.

پوشش بیماری های خاص، پوشش از کار افتادگی، پوشش های حادثه، بیمه فوت طبیعی، بیمه فوت حادثه و بیمه آتش سوزی منازل مسکونی از جمله پوشش های بیمه ای این بیمه نامه است.

 نحوه پس انداز و پرداخت حق بیمه در بیمه های عمر و پس انداز:

شما می‌توانید بخشی از درآمد ماهیانه خود را که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه‌های غیر ضروری می‌کنید به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید.

این اطمینان را داشته باشید که این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می‌شود.

مهمتر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری‌های خاص اتفاق افتاد، بیمه حامی شما خواهد بود.

نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می‌کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه‌ای نیز پرداخت می‌شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد.

بیمه عمر حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می‌کند.

این اندوخته طی سال‌های بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیاز‌های احتمالی و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.

هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد و جمع آوری ذخایر مالی و سرمایه گذاری و کسب سود حاصله از سرمایه گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه گر در قبال استفاده کنندگان است.

 

با بیمه عمر کلمه “کاش” را از آینده خودمان حذف کنیم.

این مطالب نیز شاید برای شما مفید باشند:

راه بهتری برای سرمایه گذاری

با بیمه عمر خودت مسئول خوشبختی خودت باش

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟

خواهشمند است جهت دریافت مشاوره و درخواست ثبت نام با شماره تلفن های 77546503-021 و  ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ و 09357038365 تماس حاصل فرمایید.

امکان تماس مجازی در واتس آپ و یا دایرکت در صفحه اینستاگرام ما نیز وجود دارد.

حسین پرواز نماینده رسمی بیمه های زندگی ( عمر و تامین آتیه پاسارگاد) با کد ۶۱۷۷۶

به صفحه ما در اینستاگرام بپیوندید

https://www.instagram.com/taminatiyeh.ir

به بیمه عمر به دید سرمایه گذاری نگاه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 2

Call Now Buttonتماس با ما