چرا زنان نیاز به بیمه زندگی دارند؟

وب سایت تامین آتیه – کلیه بانوان شاغل و خانه دار می توانند برای خود بیمه عمر و تامین آتیه تهیه نمایند، در این مطلب می خواهیم بگوییم چرا داشتن بیمه های زندگی برای زنان پر اهمیت است.

زن بودن یعنی مستقل بودن: استقلال نیاز به قدرت مالی دارد و بیمه زندگی در این امر به آنان کمک می کند.

زن بودن یعنی استقامت: یعنی بانوان به خیلی از هزینه های غیر ضروری نه بگویند و بجای آن صندوق سرمایه گذاری بیمه زندگی را قوی تر و پرتر کنند.

زن بودن یعنی قوی بودن: قوی بودن یعنی خانم ها میتوانند برای خود بیمه زندگی را تهیه و تا روز آخر آنرا ادامه دهند و در انتها از مزایای صندوق ارزشمند خود بهره مند شوند.

زن بودن یعنی موثر بودن: موثر بودن یعنی مشارکت داشتن در اقتصاد خانواده، بیمه زندگی ( عمر و تامین آتیه) به خانم ها کمک میکند تا در ذخیره سرمایه مشارکت کنند.

زن بودن یعنی مثبت اندیشی: مثبت اندیشی یعنی یک زن هم میتواند استقلال مالی داشته باشد و برای این مهم بیمه زندگی کنار آنان است.

زن بودن یعنی امیدوار بودن: دیدن افق روشن در زندگی، بیمه زندگی یک افق روشن برای بازنشستگی زنان خانه دار و یا مکمل بازنشستگی برای زنان شاغل است.

از همین امروز با یک تصمیم درست آینده خود را بسازید، هزینه بیمه های زندگی به نسبت سایر مخارج بسیار کم است، با یک پس انداز و صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری بیمه عمر و تامین آتیه خود را هم اکنون خریداری نمایید.


بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟

چگونه دوران بازنشستگی راحتی داشته باشیم؟

ضرورت یک مشاوره خوب برای خرید بیمه عمر و تامین آتیه

خواهشمند است جهت دریافت مشاوره، نحوه ثبت نام و درخواست ثبت نام با شماره تلفن های ۰۹۱۲۷۰۳۸۳۶۵ و ۰۹۳۰۷۱۶۰۳۳۰ تماس حاصل فرمایید.

امکان تماس مجازی در واتس آپ و یا دایرکت در صفحه اینستاگرام ما نیز وجود دارد.

حسین پرواز نماینده رسمی بیمه های زندگی ( عمر و تامین آتیه پاسارگاد) با کد ۶۱۷۷۶

به صفحه ما در اینستاگرام بپیوندید

https://www.instagram.com/taminatiyeh.ir

چرا زنان نیاز به بیمه زندگی دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *